OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Dzieci w wieku przedszkolnym mają wrodzoną łatwość naśladowania wymowy i odkrywania reguł językowych. Warto o tym pamiętać w kontekście ostatnich zmian dotyczących nauczania języka angielskiego w przedszkolach. W szkole Brighton Academy uczymy głównie metodą imersji językowej. Dzięki czemu dzieci szybko i efektywnie zaczynają komunikować się w języku angielskim. W swoich działaniach jesteśmy kreatywni , zabawni , potrafimy zaangażować dzieci do nauki i zabawy.
Rozbudzamy i wykorzystujemy zainteresowanie najmłodszych nie samym językiem a zagadnieniami, które opisujemy za jego pomocą. Do zdolności percepcji dzieciaków dostosowaliśmy również długość zajęć. Najmłodsi spotykają się ze swoim ulubionym lektorem od trzech do pięciu razy w tygodniu. Starsi dwa razy w tygodniu po 45 minut. Zajęcia są krótkie i bardzo efektywne.
Podczas lekcji używamy narzędzi nowoczesnej technologii – tablety , tablice interaktywne i wiele innych ,które skutecznie motywują najmłodszych słuchaczy do nauki. Pracujemy na materiałach cyfrowych. Wszystkim rodzicom dzieci oferujemy dostęp do mobilnych aplikacji ,które pomagają dziecku powtarzać utrwalać bieżący materiał z lekcji.

CENNIK ZAJĘCIA GRUPOWE DLA PRZEDSZKOLI NIEPUBLICZNYCH

CZĘSTOTLIWOŚĆCENA ZA 60 MIN
5xtyg /30min150zł
4xtyg/30 min150zł
3xtyg/30min150zł
2xtyg/30 min 150zł