Kursy językowe

Welcome to Our World- przedszkole

Nasze doświadczenie potwierdza, że naukę języka obcego należy rozpocząć jak najwcześniej.
Dlatego też dla najmłodszych dzieciaków oferujemy spotkania z Tygryskiem ,który jest głównym bohaterem książek National Geographic Learning. Kurs realizowany jest przez lektora, który zapewnia dzieciakom wspaniałą zabawę i mnóstwo multimedialnych atrakcji!  Wykorzystujemy w pełni metodę Total Physical Response. W tej przygodzie towarzyszą nam : rym, rytm, muzyka , taniec , ruch i przede wszystkim humor! 

Our world – szkoła podstawowa klasy I-III

Kurs przeznaczony jest dla dzieciaków w wieku od 7 do 12 lat .
Lektor opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic Learning bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się z materiałów NGL dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku, które są im niezbędne aby móc podróżować , zwiedzać ,komunikować się na całym świecie.

Wonderful World – szkoła podstawowa klasy IV-VI

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym 9-14 lat. Lektor stosując najbardziej nowoczesne metody nauczania zabiera uczniów na niesamowitą wyprawę dookoła świata, której towarzyszyć będzie trening umiejętności językowych i kompetencji XXI wieku. Dzięki filmom i zdjęciom National Geographic nasi uczniowie poznają dalekie zakątki świata, inspirujących ludzi oraz zwyczaje dalekich kultur. Przejrzysty układ lekcji, nacisk na struktury gramatyczne oraz możliwość personalizacji ćwiczeń umożliwią sprawną naukę języka i zachęcają do mówienia i zadawania pytań. Sześć poziomów kursu gwarantuje kontynuację oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests.

Impact -młodzież

Kurs językowy Impact jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone z lektorem są jedynie w języku angielskim. Lektor w pełni wykorzystuje metodę Total Immersion. Nauka języka jest wspomagana przez wyrażanie własnych poglądów, zachęca do aktywnego działania w obszarach społecznych i kulturowych, uczy sztuki dokonywania wyboru, kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć kim są i kim chcieliby być. Kurs zawiera autentyczne materiały multimedialne oraz materiały video do pracy w domu. 

Spotlight on First-FCE

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących przygotować się do egzaminu First Certificate in English i nie tylko. 
Spotlight on First to pierwszy kurs egzaminacyjny, który wykorzystuje angażujące słuchaczy materiały National Geographic. Zapraszamy Państwa do pracy z nowatorskim narzędziem The Ideas Generator, opartym na filmach National Geographic, pozwalającym słuchaczom skutecznie przygotować się do części ustnej jak i  pisemnej egzaminu. Jeszcze nigdy przygotowanie do egzaminu First nie było tak ciekawe. Podczas zajęć uczniowie wzbogacają swoje słownictwo ,umiejętności komunikacji w języku obcym. 

Kurs podzielony został na dwie części gramatyczną oraz konwersacje

.

Spotlight on Advanced

Kurs przeznaczony dla osób chcących przygotować się do egzaminu Certificate in Advanced English, to oferta dla wszystkich ,którzy chcą podnieść swoje kompetencje językowe, przygotować do rozmowy rekrutacyjnej bądź rozmowy o pracę. Lektor podczas zajęć wykorzystuje zasoby National Geographic dostosowane do tematów egzaminacyjnych i nie tylko. Zachęca przede wszystkim do konwersacji.

Pakiet Spotlight on Advanced zawiera dodatkowe materiały video – The Ideas Generator i The Speaking Tests. 

Zajęcia prowadzone są w małych grupach ale też indywidualnie. Lektor w pełni wykorzystuje potencjał słuchaczy i motywuje do nauki każdego!

Zajęcia online

Nauka angielskiego online to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort. To zajęcia dla osób, które nie mogą wziąć udziału w naszych kursach stacjonarnie lub wolą uczyć się wygodnie : w domu, w biurze, czy w pociągu. W zajęciach można brać udział z dowolnego miejsca na świecie.
Zachęcamy do skorzystania z kursów konwersacyjnych online, które skutecznie realizujemy na wszystkich poziomach zaawansowania.