A different language is a different vision of life” – Frederico Fellini
Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją z wielką radością dzielę się nią ze swoimi podopiecznymi. Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach, co sprawia, że moi uczniowie dużo i szybko mówią w języku angielskim. Uczymy się w kameralnym gronie , dzięki temu wykorzystujemy w pełni możliwości oraz potencjał każdego słuchacza. Na piękną przygodę z językiem angielskim zaprasza założycielka szkoły – mgr Marta Bęben

Kilka słów o nas

W Szkole Językowej Brighton Academy powstał program nauczania języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych ,który w ciągu roku zdobył serca wielu słuchaczy. Nasze doświadczenie potwierdza ,że naukę języka obcego należy rozpocząć jak najwcześniej. Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim, a postępy uczniów są nieustannie monitorowane przez metodyków. Program kursów dostosowany jest do wieku dzieci ,staramy się dokładnie zaplanować ścieżkę rozwoju edukacyjnego, dzięki czemu każdy słuchacz może efektywnie podnosić swoje kompetencje językowe i uczestniczyć w kursie przez wiele lat.

Pomagamy młodym ludziom kształtować odpowiedzialną postawę wobec świata,uczymy odpowiedzialności za siebie oraz innych ludzi i otaczający świat.
Podręczniki , na których pracujemy – National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą w jaki sposób selekcjonować informacje. Praca w grupach oraz zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji w języku obcym.

Współpraca Apple

Nowoczesność , Innowacja , Postęp , Przyszłość

To hasła, którymi powinna cechować się współczesna edukacja. Dzieci powinny obserwować, wodzić wzrokiem i  uczyć się jak najwięcej słów  w języku obcym , w krótkim odstępie czasu.  W naszej szkole dzieci uczą się na materiałach cyfrowych , korzystają z dobrodziejstw XXI wieku jakimi są: komputery i tablety ,co w dużej mierze wpływa na ich motywację do nauki. Jesteśmy oficjalnymi  partnerami firmy Apple .Podczas zajęć każde dziecko może pracować na swoim tablecie lub wspólnie z przyjacielem z ławki. Dostęp do sprzętu dla wszystkich słuchaczy jest w cenie kursu.